Daytona B&W

Příští zápas:

Soupeř: NBND
Datum: 28.11.2010
Čas: 17:00
Místo: Kobylisy
uživatel: nepřihlášen

Hedonis - Daytona: Přátelský trojzápas

Během zimního spánku jsme sehráli pár přátelských utkání. Po období nicnedělání, jsme se rozhodli poměřit síly a pročistit kanóny.

Jak to dopadlo:

Třízápasovou sérii s týmem Hedonis, jsme prohráli 2:1. Po výsledcích 0:5, 5:3 a 1:3.

- První zápas se odehrával pod taktovkou pánů Hedonisáků a my jsme hráli pouze druhé housle. Inu jejich hodinová taktická a tréninková příprava před zápasem udělala své. Někteří z nás kopli v novém roce snad poprvé do míče, štěstí, že se ty poplatky za přibraný kila zakecaly.
(góly: -)

- Druhý zápas už byl o něčem jiném a od začátku jsme šli za vítezstvím, uběhlo asi třičtvrtě zápasu a my vedli 5:0, pak jsme ovšem zcela neomluvitelně polevili a nakupili chyby a soupeři se podařilo podstatně snížit, vítězství jsme si ale pohlídali.
(góly: Adam, Basák, Pavlus 2x, Kraky)

- Třetí zápas byl poznamenám naší mírně prořídlou sestavou, navíc mě se spustila, před zápasem krev z nosu a když už se mi můj stav podařilo jakž takž stabilizovat, tak mě nakopl míč do obličeje jeden hráč Hedonisu a rázem se zase červenilo. Hedonis šli jako první do vedení zanedlouho se jim podařilo ještě přidat další, za stavu 0:2 jsme sice snížili, ale Hedonis si své vítězství nenechal vzít a ještě ho pojistl třetím gólem.
(góly: Pavlus)

Hrálo se v areálu Hanspaulka, v nafukovací hale na trávníku 3. generace.""

Pavlus
2006 © nonewood