Daytona B&W

Příští zápas:

Soupeř: NBND
Datum: 28.11.2010
Čas: 17:00
Místo: Kobylisy
uživatel: nepřihlášen

T-lama - Daytona 1:2 (1:1), 3.6.2007, Kobylisy, 14:15

V sychravém počasí jsme po poledni nastoupili k zápasu se sedmým celkem tabulky třetí ligy s jasným cílem, získat tři body a uchovat si tak šanci na druhé místo v této sezóně.

Zápas začal, jak se již pomalu stává tradicí, prohrou našeho kapitána v úvodním losu. Na začátku si oba celky vytvořili pár slibných šancí, ale z obou stran šlo spíše o úvodní oťukávání. Jako první uděřila po deseti minutách Daytona, při rozehrávání gólman T-lamy natolik otálel s odkopem, až na něj Jurda vystartoval a neštastný gólman odkopem trefil jeho nohy, od kterých míč putoval rovnou do brány. V tu chvíli si hráči Daytony oddechli a přestali soustředěně hrát. T-lama vycítila šanci a především hráč s číslem devět zle zatápěl svými chytrými přihrávkami zadákům Daytony. Po několika dobrých příležitostech, kdy zasáhl brankář Daytony, se na začátku dvacáté minuty po centru z levé strany šikovným přizvednutím prosadil přes brankáře právě hráč číslo devět. Hra Daytony od té chvíle začala být velmi nervózní a hrači často postrádali jakýkoliv nápad a efektivitu při přechodu do útoku. Pár šancí si ale přesto dokázala Daytona vytvořit, a tak na konci poločasu několikrát nebezpečně vystřelila a měla také pár slibných hlaviček, které si ovšem brankář T-lamy pohlídal. Po skončení prvního poločasu se remíza zdála být velice spravedlivá.

Ve druhém poločase se hra přelévala z jedné stany na druhou, ale v nijak zvlášť rychlém tempu. T-lama se v půlce druhého poločasu dostala do dobré příležitosti, kdy z pravé strany pálil opět hráč s číslem devět a jeho střela orazítkovala břevno. Neméně nebezpečný byl i samostatný únik znovu hráče s číslem devět, kterého stínoval Pavlus-útočník, protože se obrana trochu pozapomněla vepředu ve snaze zlomit zápas ve prospěch Daytony. Nastěstí při této šanci skvěle zasáhl brankář Daytony, když finální střelu vyrazil. Za zmínku stojí i závar před brankou Daytony, kdy Basák jezdil po zadku a měl plné nohy práce aby zabránil T-lamě vstřelit gól. Nicméně i Daytona v druhém poločase tlačila a měla několik střel a šancí, za zmínku jistě stojí krásná narážečka Pavluse s Basákem, po které se druhý jmenovaný řítil sám na brankáře, ale tuto i ostatní slibné šance zlikvidoval dobře chytající brankář T-lamy. Přesto se ale Daytona dočkala vedoucího gólu, který vstřelil Kraky typicky ze střední vzdálenosti přízemní tvrdou střelou k levé tyči. V závěru už si Daytona pohlídala vydřené vítězství, a tak i přes průměrný výkon vybojovala důležité tři body.Pavlus
2006 © nonewood