Čas: 17:00
Místo: Kobylisy
uživatel: nepřihlášen

Daytona - T-lama 3:1 (2:1), 29.10.2006, Kobylisy, 17:00

Zápas začal díky změně času za umělého osvětlení. Náš soupeř, tým T-lama, ale použil tmavě modré dresy, což ve spojení s našimy černýmy zpočátku ztěžovalo orientaci. V úvodu zápasu si pár náznaků akcí vytvořili oba týmy. První vážnější střelu vyslal na soupeřovu bránu Pavlus. Jeho přízemní střelu k tyči ale pozorný brankář vyrazil. Bohužel jako první inkasovala Daytona. Nevinně vyhližející dlouhý míč na naší bránu, k údivu všech přítomných, náš gólman neudržel a míč zapadl do branky. Pod vlivem této události jsme se s vystřídaným útokem zakousli do soupeře a vytvořili si potřebný tlak. Díky nedůsledné obraně se Basák dostal sám před brankáře a vyrovnal rychlou střelou k tyči. Zanedlouho se opět Basák po sérii odrazů dostal na půlce do úniku, který korunoval střelou podél gólmana do branky a otočil stav na 2:1 pro nás. V té chvíli jsme se dostali na koně a drželi soupeře pod soustavným tlakem, vedeni mohl zvýšit Pavlus, který si na půlce obhodil obránce T-lamy a postupoval sám na brankáře, leč v rozhodující chvíli nezachoval chladnou hlavu, branku netrefil a srazil se s vyběhnuvším brankářem. Ke konci poločasu se do slibné palebné pozice dostal Čenda, jehoz tvrdou střelu brankář vyrazil pouze před sebe, kde číhal Pavlus, ale ten nedokázal uklidit míč do odkryté branky.

Do druhého poločasu jsme vstoupili s cílem udržet vedení a pro jistotu co nejrychleji přidat nějaký ten gol navíc. Po několika nepřesných střelách obou týmu se osmělili utočníci T-lamy a začali podnikat nebezpečné výpady směrem na naši bránu. Došlo i na pár nebezpečných střel, kdy nás náš brankář podržel a dal zapomenout na svou minelu z úvodu zápasu. Na vzrustající nebezpečí ze strany soupeře se pokusil odpovedět po rohu Mužka, který hlavičkoval těsně nad břevno a Mářa, který half-volejem z pravé strany olízl tyčku. K několika střelám se také dostal Kraky, ale jeho pokusy se nevešly mezi tyče. Ke slovu se tedy opět dostal soupeř, který cítil šanci na vyrovnání. Naštěstí jeho pokusy končily u našich obránců, vedle branky, nebo v rukou našeho gólmana. Který svýmy zákroky držel těsné vedení. Zatrnulo nám až ve chvíli, kdy si při rozehravaní nerozuměl s obránci a napadající útočník soupeře ho obral o míc a on pak měl plné nohy práce, aby mu před vápnem ukradl míč zpět. Pak se ale dostal ke slovu Kraky, ktery po zmatcích v obraně soupeře při pokaženém odkopu balónu brankářem, dostal k míči a ze střední vzdálenosti potrestal chybu brankaře střelou do opustěné branky. Po zvýšení na 3:1 jsme ale přestali hrát náš kombinační fotbal po zemi, na naše nohy se začala vkrádat nepřesnost a stále častěji jsme se uchylovali k nepřesnému nakopávání balónů na naše útočníky na půli soupeře. Přesto jsme si v závěru pohlídali náskok a dovedli zápas do vítězného konce. ""